Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

SEM

Google AdWords jest to system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense, sprzedawane w modelu CPC i CPM.

Chętnie doradzimy w wypromowaniu Twojej witryny na wybrane słowa kluczowe. Google AdWords jest w dzisiejszy czasach jednym z najważnieszych mediów do pormowania witryny internetowej.
Obecnie wyróżniane są dwa główne sposoby tworzenia linku sponsorowanego AdWords:
poprzez wybór słów kluczowych, na które będzie się wyświetlała reklama AdWords
poprzez wybór witryn internetowych, na których wyświetlana będzie reklama AdWords

 SEO

SEO to nic innego jak optymalizacja stron internetowych pod wyszukiwarki. Są to działania podejmowane w celu osiągnięcia przez daną stronę internetową jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania dla konkretnych słów kluczowych.Optymalizacja stron jest związana nie tylko ze zmianą wyglądu serwisu, ale też treści na stronie oraz zmian w kodzie strony. Optymalizacja jest niezbędna, aby rozpocząć pozycjonowanie.
Jeśli chcesz ,aby twoja witryna odniosła sukces skontaktuj się z Nami.

 Kampanie na Facebooku i instagramie

Możliwości reklamowania witryny przez Facebook są ogromne. Precyzyjne targetowanie użytkowników, tworzenie list remarketingowych, wykorzystanie zainteresowań przy dotarciu do docelowej grupy odbiorców to tylko kilka z nich. Jest to narzędzie, które oferuje ogromny zasięg i skuteczność, gdy kampania przeprowadzona jest prawidłowo. Mimo to, Facebook jest jednym z najbardziej niedocenianianych narzędzi marketingowych. Zadajemy kłam powszechnemu w branży stwierdzeniu, że „Facebook nie sprzedaje”.